Tibbis kompresory

TIBBIS - šroubové kompresory CompAir

TIBBIS - šroubové kompresory CompAir

30kW - 250kW (256,2 - 2562 m3/hod) 30kW - 250kW (256,2 - 2562 m3/hod)

Kompresor je zařízení, které předává energii plynným látkám pomocí stlačení. Tuto energii následně kompresor využívá jako hnací sílu v chladícím oběhu. Vzhledem k tomu, že kompresor má v technice mnohostranné použití, existuje mnoho druhů kompresorů.

Kompresory jsou využívány dílnách, v průmyslu, potravinářství, v laboratořích a lékařství. Dále pak při sušení stlačeného vzduchu nebo při ohřevu plynu.

Výběr správného druhu kompresoru je velmi obtížný. Důležitá je nejen na kapacitě nebo vytlačeném tlaku, který je kompresor schopen vyvinout, ale také na náročnosti následného servisu a složení chladicí kapaliny a druhu chladicího systému. Vhodným řešením může být pro vaše potřeby šroubový kompresor CompAir.

Šroubové kompresory značky CompAir
Díky zkušenostem nasbíraným za více než 200 let muže společnost CompAir, potažmo firma Tibbis, nabídnout rozsáhlé portfolio spolehlivých, energeticky úsporných kompresoru a přípravných zařízení, které lze použít téměř kdekoliv. Kvalita, robustnost, dlouhá životnost, ekonomický provoz, nadstandardní záruka to jsou ta správná synonyma pro kompresory značky CompAir, které má společnost Tibbis ve svém portfoliu.

Šroubové kompresory jsou moderní objemové kompresory, které slučují výhody pístových, rotačních i dynamických kompresorů.

Vysoce efektivní kompresní stupeň je provozován při nízkých otáčkách a snižuje tak náklady na energii. Inovativní konstrukce s utěsněním hřídele FSS, integrovaným odlučovačem oleje a termostatickým olejovým ventilem snižuje počet externích hadic na minimum. Díky tomu je zaručena maximální kvalita a spolehlivost. 

Kompresory CompAir obsahují předřazené filtry a vysokovýkonnostní filtry sání. Jsou známé svým energeticky úsporným elektromotorem. Obsahují osvědčený frekvenční měnič, teplotně řízený radiální ventilátor. Předností CompAir kompresorů je vysoce efektivní kompresní stupeň, velkoryse dimenzovaný dochlazovač a inovativní řídicí jednotka DELCOS.

Záruka až 6 let – ZDARMA
Inovace získávají na hodnotě, pokud z nich plyne konkrétní užitek ve formě perfektně fungujících jednotek. Proto jako Tibbis nabízíme moderní a výkonné stroje, které lze zapojit do praktických konceptů. Systémy na výrobu stlačeného vzduchu od společnosti CompAir se vyznačují jedinečnými přednostmi:

vysoké možnosti přizpůsobení a široká škála vybavení pro specifické podmínky a účely. Všude tam, kde je vyžadována produktivita, hospodárnost a ekologický přístup, dodává společnost Tibbis optimální řešení.

Stroje dodávané společností Tibbis mají promyšlenou koncepci, flexibilní design a kompaktní rozměry. „Srdcem“ šroubových kompresorů CompAir jsou kompresorové stupně vyvinuté vlastními silami ve společnosti Gardner Denver. Všechny komponenty jsou vyráběny moderními výrobními technologiemi a postupy dle normy ISO 9000, což zaručuje nejvyšší kvalitu. 

Výroba probíhá na špičkových CNC obráběcích strojích a uskutečňuje se přímo v pražské firmě Tibbis. Tímto důrazem na kvalitu výroby dosahujeme u našich produktů neporazitelné hospodárnosti a bezpečnosti provozu. Součástí produktů jsou inovativní řídicí jednotky, pro které je typická nízká hladina hluku. 

Pro bezstarostnost našich klientů máme nastaveny velmi přívětivé záruční podmínky. Záruční programy CompAir Assure vám zaručují bezstarostný provoz po dobu až 44 000 hodin, popř. 6 let. S našimi výrobky ušetříte energii díky regulaci poctu otáček a můžete využít přebytečné odpadní teplo.

Pro zajištění provozní spokojenosti zákazníka nabízíme proto navíc náš dokonalý a rychlý servis, zásobovaný pouze originálními náhradními díly výrobce, to samé se týká i olejů. Jsme schopni zajistit nepřetržitou servisní péči 24 h 365 dnů v roce, kdy garantujeme příjezd kvalifikovaného technika do 24 h. Ti jsou proškolováni přímo u výrobce. Po dobu opravy má zákazník možnost zapůjčit si náhradní kompresor, aby činnost firmy nebyla omezena či narušena.

 

Kompresory Compair L série - L07 (RS) až L22 (RS)
(51 - 219 m3/hod) Kompresory Compair L série - L07 (RS) až L22 (RS)
(51 - 219 m3/hod)

L02 AirStation L02 AirStation

Šroubové kompresory CompAir Šroubové kompresory CompAir

30kW - 250kW (256,2 - 2562 m3/hod) 30kW - 250kW (256,2 - 2562 m3/hod)