Tibbis kompresory

K Tibbisu jedině rikšou Ťuk-Ťuk!

pozvanka 2017 zmena na 2018 pozvanka 2017 zmena na 2018

Společnost Tibbis se připravuje na nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Všichni se již těší na návštěvníky svého stánku, na který se mohou nechat dopravit tibbisáckou rikšou Ťuk-Ťuk…

Na brněnském strojírenském veletrhu se Tibbis objevuje s železnou pravidelností – a jinak tomu nebude ani letos. Zastoupeny budou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Proto nevynechejte stánek Tibbisu, kde budou připraveny více než tři desítky kompresorů a rovněž nový produktový katalog. V něm naleznete sortiment rozšířený o další novinku: portfolio firmy obohatily kompresory renomovaného německého výrobce Renner, jež ale Tibbis dodává pod svou značkou a ve svém provedení, což mj. znamená, že i původní tyrkysově zelenou barvu vystřídala charakteristická modř, typický prvek designu Tibbis.

Majitelé Tibbisu se však před veletrhem museli zabývat velmi nepříjemnou a dramatickou událostí, a to velkým požárem, který vypukl v areálu, kde má firma svoji provozovnu. Byť bylo štěstí, že se požár nerozšířil přímo do prostor, kde Tibbis působí, podlehly mu dva automobily/mobilní stánky, v nichž Tibbis pravidelně v Brně na strojírenském veletrhu vystavuje. Ačkoliv byl požár rozsáhlý, naštěstí se při něm nikomu nic nestalo – utrpěl pouze majetek.

Dvě pojízdná auta jsou v tuto chvíli již nahrazena a připravena pro všechny, kteří zavítají ve dnech 9.–13. října na brněnský „strojírák“. A jak je u Tibbisu zvykem, vedení firmy nikdy nezklame. A jinak to nebude ani letos. Proto si pro vás připravilo překvapení v podobě originálního taxíku, který vás z jakéhokoli místa na výstavišti ke stánkům Tibbisu odveze.

Proto si uložte číslo na taxi Ťuk-Ťuk už nyní: 736 654 321.