Tibbis kompresory

Záruka až 6 let - ZDARMA

Inovace získávají na hodnotě, pokud z nich plyne konkrétní užitek ve formě perfektně fungujících jednotek. Nabízíme moderní a výkonné stroje, které lze zapojit do praktických konceptu. Systémy na výrobu stlačeného vzduchu od společnosti CompAir se vyznačují jedinečnými přednostmi:

vysoké možnosti přizpůsobení a široká škála vybavení pro specifické podmínky a účely. Všude tam, kde je vyžadována produktivita, hospodárnost a ekologický přístup, dodává společnost CompAir optimální řešení.

Naše stroje mají promyšlenou koncepci, flexibilní design a kompaktní rozměry. „Srdcem“ našich šroubových kompresoru jsou kompresorové stupně vyvinuté vlastními silami ve společnosti Gardner Denver. Všechny komponenty jsou vyráběny moderními výrobními technologiemi a postupy dle normy ISO 9000, což zaručuje nejvyšší kvalitu. 

Výroba probíhá na špičkových CNC obráběcích strojích a uskutečňuje se přímo v naší firme. Tímto důrazem na kvalitu výroby dosahujeme u našich produktu neporazitelné hospodárnosti a bezpečnosti provozu. Součástí našich produktu jsou inovativní řídicí jednotky a je pro ne typická nízká hladina hluku. 

Pro Vaši bezstarostnost máme nastaveny také velmi přívětivé záruční podmínky. Záruční programy CompAir Assure vám zaručují bezstarostný provoz po dobu až 44 000 hodin, popř. 6 let. S našimi výrobky ušetříte energii díky regulaci poctu otáček a můžete využít přebytečné odpadní teplo.